Історія створення

Про нас

Шевченківський районний спортивно-технічний клуб Товариства Сприяння Обороні України заснований  15 вересня 1973 року. Шевченківський РСТК є навчально-спортивним закладом першого атестаційного рівня, що підпорядкований Львівській обласній організації ТСО України.

Діяльність Шевченківського РСТК засвідчена ліцензією на право проводження освітньої діяльності АВ № 529826 видана ДАК України при Міністерстві освіти і науки від 26.05.2010 р.

В Шевченківському РСТК ТСО України  на різних посадах працюють досвідчені, талановиті та цілеспрямовані спеціалісти, що взяли на себе обов’язки пропаганди основ безпеки дорожнього руху, профілактики дорожньо-транспортних пригод, досконалого вивчення Правил дорожнього руху, та керування транспортними засобами, а також досягли позитивних результатів в питаннях підготовки та підвищення кваліфікації водіїв, патріотичного виховання членів ТСО України, формування високих людських якостей, національної свідомості, пропаганди цілей і завдань Товариства Сприяння Обороні України.

З моменту заснування Шевченківського РСТК ТСО України підготував понад

15 000 водіїв транспортних засобів різних категорій.

Наш навчальний заклад пропонує Вам зручний графік занять і професійне навчання водінню транспортних засобів з досвідченими інструкторами. Ви набудете знань і навиків, необхідних для впевненого керування транспортним засобом та підготуєтеся до здачі теоретичного і практичного іспитів в ДАІ.

Якщо у Вас вже є водійське посвідчення, але ви відчуваєте себе невпевнено на дорозі, ми пропонуємо Вам додаткові практичні заняття по удосконаленню навиків водіння.

У нас також Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо змін та нововведень в Правилах дорожнього руху, заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій, тощо.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Керування автомобілем завжди пов’язане з певним ризиком – імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Спеціалісти Шевченківського РСТК ТСО України готові з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Тож зробіть Свій вибір.